| Manea_Danut_1995 a întrebat:

Fiecare notificare imi vine ca email, cum opresc asta?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Te duci in'' Setarile contului meu '', si mai jos ai optiunea Notificare prin E-mail, si pe acolo se afla ''Doresc sa primesc un e-mail...'' si tu nu o bifezi, sau daca e deja bifata o debifezi

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dar ca ce ai vrea sa-ti vina, ca film artistic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Se referea ca nu vrea sa ii mai apara si in e-mail

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

E na, esti simpatic, crezi ca aveam nevoie de traducere? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Eh zi mersi. voiam sa fac misto de tine crezand ca esti chiar prost dar tin minte raspunsurile tale de la tehnologie asa ca te-am luat usor laughing

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai grija...nu calca pe broasca!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

laughing

| Laurentiu017 a răspuns:

Din "Setarile contului meu", si ai mai multe obtiuni: Doresc sa primesc raspunsurile prin e-mail etc. De acolo iti alegi optiunea de a nu mai primi notificarile pe e-mail.