| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Heyy TPU. Am o mica problema in legatura cu Facebook-ul.
Tie iti pot veni notificarile prin email ( primesti de fiecare data un email cu o notificare daca cineva iti da like, friend request etc ) iar atunci cand mi-am bagat adresa incat sa primesc si eu emailuri, nu primeam nici un email de confirmare. Si mie, din saptamana. in saptamana imi apare un mesaj in care sunt nevoita sa scriu un email care merge si la care pot primi emailuri de confirmare. Dar tot nu imi merge.
Intrebarea mea este : E posibil sa ii se intample ceva contului meu? Ma refer, vazand ca nu merge nici un Id, sa nu mi se inchida sau blocheze.
Stiu ca pare ff prosteasca intrebarea dar, sincer, cred ca sunt singura care are problema asta.

1 răspuns:
| alionadoareu a răspuns:

Chiar n-am idee care ar fi cauza. mai bine iti faci alt cont.