| pinkystyleツ a întrebat:

Funda.Cam cate intrebar pune pe TPU?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Fara numar, fara numar laughing))

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare il gasesti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.
Citeste totul cu atentie! Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebarea ta este foarte eliptica si neclara. Daca vrei sa vezi cate intrebari au fost puse pe TPU pana in prezent te poti uita la statistica care se afiseaza sub PUNE INTREBAREA TA AICI. Daca vrei cate se pun intr-o zi uita-te la totalul de la ora acesta si apoi maine la aceeasi ora si faci diferenta. Numai bine!

| Biby a răspuns:

Buna.
Poti sa ai orice numar de intrebari.happy
Sper ca te-am ajutat!

| HappyCandy a răspuns:

Nu e limitat punerea intrebarilor pe TPU, doar pentru ca sa primeasca fiecare intrebare mai multe raspunsuri fifecrae utilozator poate adauga doar 4 intrebari pe ora si la un interval de minimum 2 minute una fata de cealalta.Probabil de asta nu puteai pune intrebari.

| DonAnonymius a răspuns:

Un număr infinit de întrebări big grin

| FuckOff a răspuns:

Pui cate ai chef xD

| pinkystyleツ explică:

Intrebari pot pune*

| Andreea114820 a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge sa pun intrebari(si am pus doar doua. daca ma poate ajuta cineva.) dar nu este un numar exact de intrebari sau raspunsuri

| RaduManole a răspuns:

Lol... poti punde un numar infinit de intrebari...si la fel raspunsuri hehe

| Madalina_9364 a răspuns:

Nu stiu sa iti dau un raspuns, dar la mine la un moment dat nu se mai publica intrebarea.Ma gandesc ca o posibila cauza ar fi faptul ca am pus prea multe...

| Byankaswetlove a răspuns:

La o intrebare la care ai raspuns corect tise pune o fundita