| NoNameJunior a întrebat:

Hello useri! ce faceti? ati observat ca site-ul se duce de rapa si multi utilizatori pleaca din cauza asta? ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nici mie nu îmi place situaţia. Dar asta e... măcar au mai rămas nişte useri care să nu fi uitat scopul TPU.ro

| Karinakari99 a răspuns:

Se duce de multtttttt de râpă, crede-mă! De când m-am înregistrat eu (4 martie 2011) e aşa, doar că s-au mai făcut schimbări pe site de atunci până în prezent, dar tot aşa a rămas!

Apache
| Apache a răspuns:

Siteul s-a dus demult de rapa...

| IMC90 a răspuns:

Este plin cimitirul de oameni de neinlocuit.

| FucktheSystem a răspuns:

Îi invit pe toți cei care se vaită că se duce de râpă să se care. Nu înțeleg de ce chiar dacă nu le place situația mai stau pe aici doar ca să se plâng, ce rezolvați? Mutați-vă oameni buni pe sodahead, yahoo answers.
Oricum nu văd cu ce se duce de râpă, poate sunt eu mai oarbă de fel.

| ARSENÁL a răspuns:

Ce intelegi tu prin "se duce de rapa"? - pe TPU, au existat mereu certuri, bisericute, oameni buni, oameni rai, copii analfabeti interesati de sex, sectanti, purtatori de cuvant ai lui Dumnezeu, dintotdeauna a fost batalia pe funde si goana dupa puncte (si culmea, nimeni n-a recunoscut vreodata!), useri seriosi, useri parsivi, si tot asa. Si uite ca siteul a rezistat si va mai ezista, mult si bine, pentru ca asta se vrea, rating! - si cum bine stim, cearta, scandalurile si mintile inguste, aduc banii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ARSENÁL):

Mi-ai furat răspunsul.

| KodrutZ a răspuns:

E si normal sa se duca de ripa, avind in vedere procentajul de trolling si analfabetismul/stupizenia crasa demonstrate de mult prea multi dintre useri.

| AstralConfessor a răspuns:

Atata timp cat vor fi intrebari si raspunsuri, nu se va duce de rapa.