| iShadowz a întrebat:

Helloh there. Nu inteleg ce se intampla. Acum cateva zile am raspuns la niste intrebari, si mi-au aratat raspunsurile. Insa acum,cand intru la rubrica "Raspunsurile mele" ,nu mai sunt acolo. Mentionez ca eram logata cand am raspuns. Nu cred ca ar fi avut cineva motive sa le stearga,dar in fine. Ce credeti? :o

Răspuns Câştigător
| CllaraCllary a răspuns:

E posibil sa fi fost sterse intrebarile; e posibil sa fi dat un raspuns cu limbaj neadecvat; poate s-au sters raspunsurile din greseala; sau poate nu-ti apar deocamdata din cauza unor probleme tehnicewinking:*

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa fi fost sterse intrebarile la care ai dat respectivele raspunsuri si atunci, implicit, au disparut si raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai postat un raspuns la o intrebare cu limbaj neadecvat sau tema si intrebarea a fost stearsa, se sterge automat si raspunsul; logic, nu poate exista un raspuns daca nu mai este intrebarea.Numai bine.