| TraficDeMentosane a întrebat:

De ce nu`mi merge sa`mi schimb fotografia de profil [ aici pe TPU ]? Selectez acolo poza din calculator, e totul bine, dupa ce apas acolo sa salvez imi apare :
"Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere. Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere "

Desi eu nu mi-am schimbat numele.

Care o fi problema? big grin

3 răspunsuri:
| TraficDeMentosane explică:

De ce? te deranjeaza cu cevabatting eyelashes? Nu mi`l schimb, ca ii original, sau cel putin era. pana de curand can a mai aparut un pustiulica care s`a cam inspirat.

| MrSpooky a răspuns:

Ma mentosana schimbati poza si incearca sa iti pui un alt nume

| MrSpooky a răspuns:

Pai poate te lasa cu alt nume
nu ma deranjeaza