| spotlight a întrebat:

Imi pot sterge intrebarile de pe TPU adica nu si contul dar intrebarile si daca nu pot numai intrebarile si contul, dar cum?

Răspuns Câştigător
| Adryan657 a răspuns:

Da
dai la intrebarile mele
dai sterge
zici un motiv
si o sa fi notificat prin mail ca intrebarea a fost stearsa!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Află de aici mai multe: http://www.tpu.ro/blog/?p=2213.
Succes.

| Maariiaa a răspuns:

Intră la Întrebările tale și acolo scrie Șterge și confirmi pentru că îți va fi trimis un email. E foarte simplu.

Îți urez mult succes.

| Simpluuu a răspuns:

Mie imi apare un chenar rosu cu " sterge" dar pana miercuri nu mi-a aparut. Poate e o probleam si nu se poate decat pana ai un numar de intrebari.

| Sophie a răspuns:

Pai...Dai la "Intrebarile mele".Si iti apar toate intrebarile.Sub toate intrebarile scrie "Sterge".Dai acolo, si trebuie sa confirmi caci iti trimite un e-mail la care tu dai accept.
Funda?

| slipknot a răspuns:

Pai acolo la cont ai "intrebarile mele" dai acolo, iti vor aparea intrebarile si sus deasupra lor scrie intr-un chenar rosu "sterge".si dai click.winkingmie asa imi apare