| milocika a întrebat:

De ce nu permite acum statutul de mebru junior ca sa trimit mesaje prietenilor, inainte trimiteam, chiar de ieram la statutul de junior ::crying(( Ce schimbari s-au produs intre timp aici?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".
Poți să-l rogi public să-și schimbe setările.
Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe blogul TPU găsești toate modificările care au urmat să fie și funcționale.
Pa, pa.

| aliceinchains a răspuns:

Pentru că fiecare utilizator în parte poate să își seteze, să nu primească mesaje de la utilizatorii juniori, să primească doar de la userii din lista de prieteni sau să nu primească deloc mesaje.