| alex_6075 a întrebat:

Vreau sa ma schimb. Sa fiu alta persoana am ajuns la concluzia ca nu iubesc persoana care sunt in momentul de fata sfaturi ideii. D:

Răspuns Câştigător
| DexterKill a răspuns:

Daca acum treci la liceu iti iei viata de la inceput si poti sa fii ce persoana vrei tu sa fii. Daca ai trecut in alata clasa la aceiasi scoala incearca sa te schimbi peste vara. Ca sa faci asta incearca sa fii mai indraznet daca esti mai introvertit, sau viceversa daca esti mai extrovertit. E mai bine daca esti echilibrat. Apucate de un sport mai exact de parkour( sportu asta te maturizeaza foarte mult). Pace