| Enaaa a întrebat:

Cum se face ca horoscopul meu mereu are dreptate.sunt capricorn.deseori ma uit si citesc horoscopul si imi vine sa rid, pentru ca pare ca imi da sfaturi, de exemplu, azi am probleme cu persoana iubita, jignesc pe cineva fara sa vreau etc.merg seara sa vad la horoscop si scrie: Luati atentie sa nu jigniti pe cineva, mai ales pe persoana iubita...nu este ciudat? citeodata chiar ramin si ma gindesc cum se face ca de fiecare data se intimpla ce citesc, ori s-a intimplat ce scrie acolo pe ziua de azi.
Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| ady2607 a răspuns:

Chiar crezi ca asezarea unor stele in univers depinde de noi oamenii? absurd. ceea ce ti se intampla tie:coincidenta sau pur si simplu transpunerea ta neintentionata datorita subconstientului predispus, in situatii propuse de astrologi.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este ceva momentan. Sunt sigur ca vor veni zile in care vei observa ca e irelevant. Horoscopul general prezinta ceva adevar, insa cele zilnice sunt total false.

| r8driver a răspuns:

Sunt poate milioane de oameni care au zodia capricornwinking tu crezi ca toti au jignit azi pe cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la fel sunt capricorn si nu mi s-a intimplat asa ceva