| dragosbogdan001 a întrebat:

L-a ce-s buni prietenii pe TPU?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa te ajute virtual/sa ai o comunicare ok cu ei si sa te poti destainui fara sa iti ceara nimic in schimb.e ca in viata reala..aici cauti ajutor si iti faci si prieteni.
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

La gramatica.Cred ca ai putina nevoie. Fara suparare.

| dragosbogdan001 explică (pentru darrio2007):

Hai, ce greseala mare este daca am scris "l-a" in loc de "la"?!

| darrio2007 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Nu e mare dar destul de esentiala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Se crede profesor! laughing
Mai greșeste omul, nu are voie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai pe TPU, dar si in general, un prieten adevarat este acela care iti spune exact ce crede, care te sfatuieste si te ajuta fara a urmarii un interes.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste optiuni.In caz de pui o intrebare prietenii tai de pe TPU primesc o notificare.
Astfel, sansele de a elucubra, iti dai seama, sunt reduse la minim.pfff...
Mai sunt buni la un "suc", dar greu rezista astia la sucul de struguri sau esenta de pruna.La chat, barfa, credit consumat aiurea...ca ea oricum e dintr-o zona de unde se agata harta in cui si nu vad de ce, cum si unde...

| Hexiled a răspuns:

La dat fundite :3

| Hexiled a răspuns:

Funda?

| dragosbogdan001 explică (pentru Hexiled):

Daca imi dai un raspuns mai bun!

| sorikbig a răspuns:

Te ajuta sa gasesti raspunsuri la tot felul de intrebari nelamurite pentru. tine