| Xyt a întrebat:

M-am inregistrat astazi pe TPU si la profil la intrebari,raspunsuri imi apare 0, dar eu am raspuns si am intrebat.De ce?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Bun venit! Profilul se actualizeaza doar o data pe zi.Maine dimineata vei vedea numarul de raspunsuri.Succes!

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bine ai venit! De obicei dimineata apare numarul de raspunsuri si punctajul.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe sitehappy
maine la reactualizare, se vor vedea raspunsurile/intrebarile/punctele tale...
O seara bunahappy

| vali1985 a răspuns:

Maine dimineata iti va aparea numarul de raspunsuri si intrebari.
Bafta!

| Xyt explică:

Aaa..Multumesc mult!