| 1Q a întrebat:

Mah voi nu v-ati saturat de site asta cu probleme tehnice, din 2 in 2 min, probleme tehnici, nu pot sa intru sa vad raspunsurile la intrebari, nu pot sa dau raspunsuri, haideti ca facem toti o plangere, sa angajeze un IT mai bun si sa faca site calumea, cine e cu mine?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,hai sa-i reclamam pe admini, adminilor!
Buna idee!
rolling on the floor

| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa ii umplem capul cu reclamatii adminului si atunci ar face ceva ca sa nu mai apara acele probleme. Asa ca trimiteti cat mai multe mesaje la CONTACT pana nu mai poate sa le citeasca.

| CautNume a răspuns:

Cine crezi ca "isi da demisia" si daca o sa trmitem mult mesaje nu cred ca ne face expertilaughingsi o sa fim colegi cu cei de la suspendati
daca vrei sa incerci bine dar fara noilaughing

| mdany a răspuns:

Da.Asta asa e.Site-ul daca are un IT bun poate suporta mult mai multi utilizatori, daca il mareste.Si da...sunt multi boi cu doua picioare care pun cate 10 intrebari naspa.

| fuckThisLife a răspuns:

Problema site-ului este ca sunt prea multi utilizatori inutili care il blocheaza si trebuie sa scapam de ei happy

| Mihaela_3187 a răspuns:

Pai ai dreptate, cam des srie Ș Ne cerem scuze TPU are probleme tenice. Sau ceva de genu...

| ღÐelly a răspuns:

Eu. si mai este in plus si daca vrei sa pui un emoticon de ex doua puncte d trebuie sa folosesti majuscula doar la inceputul propozitiei

| djacido a răspuns:

Eu nu, pentru ca nu o sa rezolvi nimic.