| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi nu vă enervează reclama aia care acoperă tot ecranul şi nu dispare de multe ori nici dacă dai scroll?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ba da.

| Freya1 a răspuns:

Ma enervează toate reclamele pentru ca sunt exagerat de multe.

| Nemessys a răspuns (pentru Freya1):

Reclamele platesc host-ul site-ului si poate cu putin noroc, ii mai ramane si adminului ceva banuti. Nu prea se fac bani din adsense, cel putin in Romania.

| Catrice a răspuns:

Si eu care credeam că numai pe mine...

| Nemessys a răspuns:

De aia exista adblock.

nu dispare pentru ca este foarte mare. Adica dispare dupa mai multe scroll-uri.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Ştiu că a mai fost o problemă cu reclamele de genul acum câteva luni parcă sau anul trecut, dar se rezolvase.Acum văd că iar a apărut.

| DarthNiger a răspuns:

Adblock si se rezolva, insa nu o sa mai vina bani asa multi pe site, unele publicitati chiar sunt enervante.