| Bubuletu a întrebat:

Cum pot sa devin senior? Ca am răspuns la 118 întrebări si pe profil scrie la fel, dar Cică sunt utilizator junior!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Aşteaptă până pe 19 aprilie. Atunci vei devenii senior. Nu ai încă 10 zile de vechime.

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Verifică dacă ai şi 10 zile de când ai creat contul.
Paşte fecirit.

| Diabolique a răspuns:

Nu ai 10 zile de la data înregistrării. În 19 aprilie vei fi oficial senior.
Numai bine!

| vali1985 a răspuns:

Asteapta pana a 2-a zi si vei senior.Raspunsurile se actualizeaza maine la 6 dimineata.
Paste fericit!

| vali1985 a răspuns:

Mi-am adus aminte ca trebuie sa ai si 10 zile de la data inregistrarii.

| Bubuletu explică:

Aaaaaaaaa...am uitat de asta! Merci mult!