| Maripapaia a întrebat:

Cum pot sterge contul de TPU fara confirmare prin e-mail?
Am uitat parola de la acel e-mail pe care l-am pus cand am creat contul de TPU si nu is conectata pe el de pe dispozitiv.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-le prin "contact" celor de la TPU ce s-a intamplat. Daca nu merge apuca-te si injura-i pe toti pe aici si-ti sterg ei contul. Apoi cu alt e-mail iti faci alt cont si alta data noteaza-ti conturile si parolele pe un caiet. Eu am o lista in cloud si o scot la imprimanta cand imi trebuie.

Bula
| Bula a răspuns:

laughing
Inca un troll!
Si tu vei ramane ca "amintire" pe TPU!

Oare cati mai sunt ca tine?

| anonimg a răspuns:

Cauta sa iti faci un alt email, si sa iti transferi contul de pe TPU pe noul email.
Dupa aceea te va ajuta punctul 2 de aici: https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Daca nici asa nu reusesti, atunci apelezi aici: https://www.tpu.ro/contact

| cfrtobias a răspuns (pentru anonimg):

Sa modifice e-mail oare nu trebuie sa confirme? in e-mail vechi?

| Lioana a răspuns (pentru cfrtobias):

Confirmarea vine pe mailul nou nu pe cel vechi.

| Salontanul a răspuns (pentru Lioana):

Aiurea! Trebuie sa confirme pe e-mailul vechi ca el il schimba cu cel nou. Altfel eu as putea sa fur contul oricui.

| Lioana a răspuns (pentru Salontanul):

Gresesti Salontanule. Tocmai mi-am schimbat adresa de mail ca sa verific. Linkul de confirmare a venit pe mailul cel nou iar pe cel vechi nici mesaj de informare ca s-a modificat adresa de mail nu am primit.

| cfrtobias a răspuns (pentru Salontanul):

Asa zic si eu ca nu e ok asa

| anonimg a răspuns (pentru cfrtobias):

Ți-a răspuns Lioana. Va veni pe cel nou confirmarea.

| cfrtobias a răspuns:

Nu poti recupera e-mail ala?