| RMihai a întrebat:

Salut.Eu nu mai inteleg si nici nu mai stiu ce sa fac in legatura cu acest site, de cand mi-am facut contul pe TPU cand raspundeam la intrebari imi spuneatongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici (aici ne fiind nimic), am gasit ca solutie tot pe site culmea, ca daca ma logam la fiecare intrebare in parte imi va lua raspunsul, asa a si fost muult timp am raspuns la intrabari in modu asta, pana la aceasta schimbare la care iti cere neaparat sa fi logat inainte sa dai raspunsul si iar am aceeasi problema nu imi ia raspunsul nul confirma... fac parte de ceva timp din aceasta comunitate am raspuns sincer cu drag totdeauna si am aproape 50 de fundite, dar daca nu mai pot raspunde nu voi mai intra, daca cineva ma poate ajuta cu un raspuns, o sugestie...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, chiar e o problema (ai incercat sa-ti confirmi adresa de mail si n-ai reusit?)! Trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact sau spune-i direct lui Catalin despre problema ta aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=1747! Succes!