| Aly_6411 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa imi postezi raspunsul si imi zice sa dau clik aicitongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare *click aici*Va rog fundita.Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| me_4173 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la felx-(. Trebuie sa dai click si sa astepti un mail apoi in acel mail o sa-ti explice ce trebuie sa faci mai departe.Bafta!happy

1 răspuns:
| Inkheart a răspuns:

Pentru ca nu ai confirmat adresa de email. Ti-au trimis un email cu un link.