| Cristinel_6715 a întrebat:

Salut in ultimul timp pe TPU oameni uit sau nu vor sa acorde funtita de ce oare.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eh, dacă asta ar fi cea mai mare problemă...

Unii n-au primit un răspuns satisfăcător şi mai aşteaptă, alţii efectiv uită sau refuză să participe la acest joc al site-ului, "de-a fundiţe", şi este dreptul lor.

8 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Eu am raspuns la 70 de intrebari si doar 11 funde big grin fundele au rolul lor in comunitatea asta pentru ca te fac sa dai raspunsuri cat mai bune, parerea mea. Cine ar ajuta asa fara nici un premiu? tongue nu? Uni uita (ca mine )... sau nu am la cine sa dau ca primesc raspunsuri idioate... dar de obicei dau, de ce nu? laughing dai funda rolling on the floor

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pe tine te intereseaza mai mult funditzele sau sa ajuti acea persoana? Oricum nu se intampla nimic daca ai 100 de funde.

| anonima97 a răspuns:

Sunt de acord cu toti dar oameni buni, cred ca intr-un fel se referea la faptul ca te simti bine daca cineva iti ofera funda stiind ca raspunsul tau e corect.nu? voi nu va simtiti bine cand primiti funda si stiti ca ati ajutat pe cineva, nu neaparat pentru funde acest site...

| PetreConstanta a răspuns:

Noi nu suntem aici pentru fundite

| seby005 a răspuns:

Ce valoare are funda? Satisfactia e maxima cand ai putut sa ajuti o persoana,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii e zgârciți mă! Știe și eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` cine-i obligă să acorde dacă nu au primit un răspuns satisfăcător?
Mă, pentru voi fundele sunt totul? Vă dau de mâncare or what?

| elizabeth a răspuns:

Dar unii oameni nu o promit.sau cei de pe TPU nu ti-o da.eu am dat 2 funde unui singur raspuns, asa cred, pe acest site.