| 1000bodies a întrebat:

M-am uitat acum peste profilul meu si am vazut ca imi arata 2 raspunsuri castigatoare cand de fapt sunt 3. Este normal? Ma gandesc ca sunt serverele prea ocupate sau nu stiu.

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Răspunsurile câştigătoare apar mai târziu la profil, acum noi îl vedem.

| 1000bodies explică (pentru misterioaѕa):

Este la fel si cu punctele? Ca imi zice 1543 puncte (3152 in ultimele 7 zile). Multumesc anticipat!

| misterioaѕa a răspuns (pentru 1000bodies):

Bună
Da este la fel şi cu punctele! Acum ai punctele de ieri, dar mâine vei avea punctele de azi.
Nu ai pentru ce!
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii linistit/a.O sa apara.Numai bine.

| ionuutzuu a răspuns:

Chiar sunt prea ocupate...

| LiviaDulcika a răspuns:

Ultima inca nu au luat-o in calcul dar dupa o ora/o zi/iesi si cont si intri dupa ceva timp sigur ca vor aparea 3
:*