| liiifeiispiiink a întrebat:

Intrebarea mea este: Cine s-a uitat la The Grudge 3? Daca v'ati uitat ce parere aveti? Te sperii la el? FUNDITSSA pentru cel mai convingator raspunsbig grin scuzati actegoriaabig grin

Răspuns Câştigător
| Allkin a răspuns:

Am vazut si primele doua filme si pot spune ca al treila nu m-a dezamagit.O poveste care e destul de interesanta, decorul, actorii si nu in ultimul rand random ghosts apparition sunt armonios imbinate intr-un film horror care merita vizionat.
Eu il consider reusit deoarece nu in multe filme horror cu fantome traiesti intr-un suspans asa cum o faci in grudge.
In concluzie descarca filmul, stinge lumina da sunetul mai tare si iti garantez ca te vei speria la acest film
Bafta!

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Buna! pe mine m-a speriat, dar m-am uitat pana la sfarsit...e un fil super de groaza

| deeaxoxo a răspuns:

Nu te sperii cine stie ce la el. The Grudge 2 a fost cel mai tare :X. Singura faza calumea din The Grudge 3 a fost la inceput, parca, si de putine ori in timpul filmului. Mi s`a parut cam plictisitor...parerea mea happy

| Herp a răspuns:

Eu. Este un film destul de bun. Are si cateva scene scarry, in special cele cand apare fantoma lui Kayako. Povestea este destul de buna, plus ca in filmul asta apare si sora lui Kayako. Parerea mea este ca merita vazut.
Vizionare placuta!happy