| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca TPU are si experti pe bune (diverse domenii). Adica cel putin calificati, pe sistemul arata-mi vere diploma.

Scuzati-ma daca am postat la categoria gresita.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca exista persoane calificate pe site!
Medici,profesori,avocati,ingineri,psihologi.
Numai ca identitatea,specializarea si profesia fiecaruia dintre ei,intra in sfera confidentialului,pe TPU.
Esti nou pe site,altfel ai stii si cine este medic,cine e profesor,etc.
In afara de asta, personal, raspund cu precadere la categoria "Dragoste si Sex".
Dupa parerea ta, cam ce diploma ar trebui sa am, pentru ca pe-a mea scrie "inginer masini-unelte" si e "pe bune"!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru greece12):

E bine de stiut ca nu sunt numai bagatori in seama pe TPU.Multumesc de raspuns.Cat despre diploma (asta ca sa raspund si la alt comentariu) este o metafora. Ceea ce am vrut sa spun este faptul ca daca eu pun o intrebare in domeniul legislativ ar fi apreciabil sa existe persoane care sa-mi raspunda in numere de legi, articole si paragrafe.Adica sa stie despre ce vorbesc, totusi.Si sa pot sustine ceea ce spun cu un curs de pregatire in domeniu macar, daca tot au raspuns la o intrebare destul de serioasa.

| greece12 a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Dupa cum vezi,exista acest "Reply",poti cere oricate lamuriri si amanunte doresti,de la cel care ti-a raspuns.
Iar tagma "bagatorilor de seama", nu risca sa raspunda serios, la o intrebare serioasa, ei sunt cu trolling-ul si rasul de pomana.
Cu incredere, deci!happy

6 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Sigur,vere!
Tu ai diploma de utilizator TPU, pe bune?
Arat-o!

| Kaℓi a răspuns:

Cred ca sunt cativa, numarabili pe degetele de la o mana, care stiu ce vorbesc. Restul... ne spunem parerea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta da intrebare, imi vine sa te pup dar nu pot kiss

| kscorpio a răspuns:

Ai si tu dreptate. La intrebarile care se pun aici si ai nevoie de "experti".