| Fatamuntilor a întrebat:

Si aseara si dimeata, cel putin la mine imaginea de TPU, tremura.Si asta doar ce ma loghez, O fi doar la mine? Ma mir ca m-a lasat sa postez, cred ca NU si dat seama sunt logatarolling on the floor
In legatura cu formula de contact.L-ati incercat? Am incercat sa scriu mesajul asta la admini, imi aparea niste imagini, cica trebuia sa selectez,, imagini care se potrivesc".De unde sa stiu eu ce imagini se potrivesc.Ca am ales cateva, si nu a mers!
Multumesc!

Edit.Probema apare ori de cate ori schimb pagina.Trebuie sa ies de site,sa ma loghez din nou ca sa pot lucra, dar cred nici asa nu va merge!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de vineri si deja este enervanta, sper ca luni sa se remedieze eroarea de pe site. Poti stabili pagina cu ajutorul lui ESC si poti citi fara a clipacii pagina TPU.

| Fatamuntilor explică (pentru MihaelaDart):

Merge,mersi!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Fatamuntilor):

N-ai pentru ce! Multumesc pentru premiu big grin

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

...şi eu am aceeaşi problemă. Mă mir că am reuşit să-ţi deschid întrebarea (aici văd că nu tremură nimic) şi cu puţin noroc voi reuşi să-ţi şi răspund. Probabil se lucrează la site acum şi de aia apar tot felul de erori.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Se pare ca nu mai tremura!
Era destul de neplacut sa ma tot loghez ori de cate ori vreau sa raspund la o intrebare!
L-am deocheat.Tot nu merge rolling on the floor

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

La mine tremură în continuare, dar nu toate paginile. Aşa, mai pe rând, ba una, ba alta (a ta sare acum ca un cangur turbat; văd eu când şi dacă voi reuşi să-ţi strecor acest răspuns).
Dar a zis Camelia că se tot lucrează la site şi până în weekend speră să se rezolve. Răbdare să avem.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Si la, m-am grabit eu.E vineri, Vom vedea.
,, Cangurul'' meu a luat pauzarolling on the floor

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu cu datul pe X îl potolesc (pe unde mă lasă).

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

A turbat din nou.
M-am laudat degeaba!

| RAY a răspuns:

Si eu la fel angy

| T0T a răspuns:

E o problemă cu site-ul universală. Până se rezolvă când pâlpâie dai pe x-ul din stânga sus care oprește refresh-ul la pagină căci probabil e o eroare care face ca pagina să își dea mereu refresh fără să se oprească singură.

| OoBunnyoO a răspuns:

Si eu am avut problema asta cand am citit notificarile. Insa am inchis browserul si apoi l-am redeschis si nu am mai avut probleme.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, e o problema aparuta de cand s-a schimbat fatada website-ului. Nu ai ce face mai mult decat sa contactezi suportul. Nu ti se intampla numai tie, stai linistit.