| Nikolaus a întrebat:

"Statutul de user junior nu permite raportarea de intrebari/raspunsuri!"

De ce e asa mare discriminarea asta? Adica, care-i faza ca sunt junior? Uite, poate vreau si eu sa votez acolo, ce n-am voie? Pare-mi-se ca acelasi lucru e si la mesaje dar nu sunt sigur. Asta-i discriminare pe fata, altii au voie si eu nu. Sunt unii marsavi care fac spam aiurea la intrebari si au un continut total neinteligibil si vezi Doamne n-am cum sa-i raportez ca sunt "junior". Serios? Nu m-as considera junior nicidecum. Nici in realitate si nici aici. Am contul de ceva vreme.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vad ca vechime ai, insa nu ai avut activitate, asa ca, mai ai doar 7 raspunsuri de dat si de m aine poti avea privilegiul de a vota si a raporta acolo unde este cazul.
Asa am trecut toti la inceput.
O zi buna sa aihappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o masura de precautie, oricine isi poate face 1000 de conturi intr-o zi si sa inceapa sa spameze cu mesaje si raportari.

Arde asa mare foc in tine sa raportezi, ai formular de contact

http://www.tpu.ro/contact

| Fatamuntilor a răspuns:

Iti trebuie 100 de raspunsuri valabile, asta pe langa numarul de zile
Daca intri pe profilul tau si dai clic pe banda portocalie, afli cat iti mai trebuie pana deviii senior
Pe de alta parte poti raporta postarile care incalca regulamentul scriind la contact.

| minrest a răspuns:

Domnule, e un fel de perioada de proba, nu inseamna ca daca esti junior esti inferior cumva vreunui senior. Devino senior si raporteaza-i. Salut.

| Nikolaus explică (pentru minrest):

Hai Suleyman Magnificul! Ajuta oamenii din 30 Mar 2013 Perioada de proba de 2 ani, ham? Cam ciudat, nu crezi tu?

| minrest a răspuns (pentru Nikolaus):

Da, mi se pare mult. Dar nu stiu care sunt criteriile. Eu sunt inscris de un an, sunt senior de mult, nici nu am observat de cand, si m-am exprimat liber, consider ca am fost chiar destul de dur cateodata.

| Nikolaus explică (pentru minrest):

Bun, nici nu ma chinui sa raspund la intrebari. Folosesc TPU doar pentru a intreba si nu a raspunde.