| Mattox a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea sa stiu si eu cum se da funda pentru ca am primit niste raspunsuri bune dar nu stiu cum sa dau funda... ma ajutati si pe mine va rog? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Buna!
In dreptul fiecarui raspuns apare "Declara raspunsul castigator". Dai pe aia si gata! happy :*

Succes!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi!
Citește asta: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita, odata declarat castigator, numai poti da altcuiva o alta fundita.
O zi bunahappy

| Musique a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Citește tot ce e aici și vei înțelege cum funcționează TPU. Întrebarea 16 este legată de fundă.
O zi frumoasă!