| Fatamuntilor a întrebat:

Sunt probleme cu trimiterea mesajelor catre admini la contact?
Am incercat de mai multe ori sa trimit mesaj,am completat ce trebuia,inclusiv codul,cand sa dau trimitere,ma ducea la pagina principala. Daca codul ar fost gresit, ramaneam doar la pagina de contact, si trebua sa il scriu doar pe acesta!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, prieteni! Am sesizat si noi problema si lucram pentru rezolvarea ei. Multumim mult pentru sesizare!

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

Speram sa se rezolve cat mai curand!
Cum putem trimite totusi sesizari?
Mesaje private, e-maiul raspundeti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Https://www.tpu.ro/......ba-contul/

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am constatat si eu aceasta problema.
Am trimis mesaje, dar nu imi indica ca au fost trimise.
Poate vad adminii aceasta postare si se rezolva problema...
O zi buna happy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Credeam ca nu ma iubeste situlrolling on the floor
NU prea cred ca s-a dezactivat rubrica CONTACT, probleme sunt si vor mai fi, adminii se bazeaza pe ajutorul nostru.

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si astazi am incercat sa trimit, dar...
Speram sa ne anunte daca functia Contact a devenit inactiva!
O seara buna happy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Am reusit sa trimit o sesizare.
Dar nu la contact.
A cautat un raspuns primit de la ei am dat pe reply, sper sa mearga! Si sa primim raspuns!