| Hammurabi a întrebat:

Voi ați sesizat că de ceva timp există o eroare pe TPU?
Te decuplează aiurea de la cont și îți cere reconectarea. Și chestia asta se întâmplă destul de des.
Cred că a apărut de când s-a introdus solicitarea acceptului pentru cookies.

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Testam si noi sa vedem ce se intampla, daca este vreo problema va fi remediata. Momentan contul nostru nu a fost deloc delogat, asa ca va trebui sa sapam mai mult pentru a afla exact despre ce e vorba.

Zi frumoasa!

| darrio2007 a răspuns:

Am patit-o si eu o perioada indelungata. Cristina imi scria pe mail sa imi mai sterg din datele de navigare ale browserului( Chrome). Degeaba. In schimb am trecut pe Mozilla. Nu mai am acea problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, se intampla.
am rezolvat temporar cu un clean cache la browser, acum se intampla iar.

Si nu, nu are legatura cu acceptul pentru cookies. Acceptul pentru cookies apare probabil din aceelasi motiv cu delogarea, o problema ceva cu sesiunea sau cu starea de cookies de la vreun update al lor.

| Catrice a răspuns:

Și credeam ca e de la browser... pățesc de o sapt asta da' nu ma plâng ca vad și ce prostii întreabă aia de mi-au dat ignore aiureahee hee

| Fatamuntilor a răspuns:

De vreo saptamana!

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Probabil că problema a fost remediată deoarece observ că de două zile nu am mai fost deconectata automat happy

| dolceromania a răspuns:

Da așa este, cred că-ți citesc datele din telefon