| Gandăr a întrebat:

Care a fost cel mai tâmpit cadou pe care l-ai primit? :/

23 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

O papusa Alba-Ca-Zapada...Cand aveam 11 ani X-(...In fine, cu ajutorul unui marker, a unor bucati de material negru, a unei bratari cu tinte, a unei esarfe verzi, a doi nasturi si a unui cutit am transformat-o in Alice Cooper.

| MâţulMov a răspuns:

Raspunsul tau aici...

| AlinaaAli a răspuns:

Cel mai tampit cadou thinking
o pereche de colantti, care mi-au placut la nebunie, dar, care erau rupti in fund big grin ( erau noi, dar nu s-a uitat cand i-a cumparat )

| Dumnezău a răspuns:

O felicitare cu Jigsaw.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Sosete si o carte straight face

| Holocaust a răspuns:

O icoană.

| elasexygagica a răspuns:

O carte

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

2 CD-uri cu JB straight face
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| PotcaPădurii a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

De ce esti trista ca ai primit doua CD-uri cu Jack Black?

| 7DaysCuPortocale a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nu Jack Black sad as fi vrut eu sad este J****n B****r crying
*majusculelemasii*

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Ciorapistraight face
De ziua mea, am primit de la o ruda ciorapilaughing
Dar nu erau ciorapi pufoosii pe care ii ador, erau ciorapi albi de la care ma mananca picioarelestraight face
It sucksstraight face

| Just4Joker a răspuns:

Păi, când eram mai mic îmi doream un wii... Iar tata, mi-a luat un lego Wii laughing

| alexandrandrei23 a răspuns:

O pereche de ciorapi de lana de la bunicastraight face

| MariaDD a răspuns:

Un pachet de prezervative de la varameastraight facerolling on the floor

| Anonima264 a răspuns:

Era un joc dar nu mai stiu cum se numea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pasti am primit niste coarne de ren cu clopotei pe ele al tau care a fost?

| Gandăr explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Gandăr explică (pentru Gandăr):

Wait. eu nu am dat răspunsul ăsta o_o eu am spus "Un tricou în genul ăstuia : http://fs71.trilulilu.ro/......f1f04.jpg"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gandăr):

Al tau care a fost cel mai tampit cadou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O butelie cu aer. Culmea era/este ca nu a(vea)m unde sa folosesc acea butelie straight face

| LoL2000 a răspuns:

3 tricouri de acelasi fel straight face laughing

| victor_3055 a răspuns:

Chiloti de la bunica
saraca
mi-a dat chilotii ei

| Icsdee a răspuns:

Un creion