| zurick a întrebat:

Care e cea mai mica nota pe care ai luat-o?

132 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Păi s-a supărat că nici unu dintre noi nu a învățat lecția de zi.și zicea ceva de genul "Așa vă fac să învățați de acum încolo"pe lângă asta proful e super de treabăhee hee

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

Are pra putine note, nu observi?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

A 8a.

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Ba da. Da la mate oare cat are?

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

E prea mare diferenta de varsta dintre ea si elevi deci n-am prea bagat de seama cum arata...

| zurick explică (pentru єχcєєℓ):

Vreaub sa stiu ce inseamna prof de treaba pentru єχcєєℓ ca dupa ii spun si eu de unu care chiar il consider de treaba.

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Inseamna ca ai examene...Eu sunt mai mica trec a 7 a.

| ayosmdk a răspuns:

| Fridăm a răspuns:

Trecută sau netrecută în catalog?

| Devonys a răspuns (pentru zurick):

Nu laughing De fapt da...Am avut odata pe a saptea un patru la mate ca nu mi-am facut vreo cinci teme la rand, dar in rest, cum scoala la care am fost este slaba am avut doar 10 si 9.Am spus si eu asa chestia cu 10.

| zurick explică (pentru Ashadow):

La mine e tanara, dar tare saloasa si e prietena cu dirigmea. Auzi sa se duca la mama si sa-i spuna ca am luat 4 si ca mi l-a pus in catalog(ca putea si in frunte sa mi-l puna)Da de profesori de treaba ai avut norocul sa dai?

| zurick explică (pentru Fridăm):

Trecuta

| Nanami利 a răspuns:

6 crying.

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Toti sunt de treaba, cred ca ar fi chiar nesimtit din partea mea sa ma plang de ei...
*se atintesc sute de priviri uracioase asupra lui*

| Exilee a răspuns (pentru Devonys):

Poate 10/2 la corigente.

| W3R4 a răspuns:

3 la religie. laughing

| zurick explică (pentru Ashadow):

La ce ai luat 6?

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Și eu tot 6 la muzica..tot nu le-a trecut O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5,50 (test la fizica)

| zurick explică (pentru Devonys):

Da eu am fost sincera am luat 4 la engleza.La mine rar ne controleaza la teme, s-a uitat de curand la caietu meu dar nu stiu de ce ca nu ne controla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Si a mea a fost tot 6!

| zurick explică (pentru Ashadow):

Ce intelegi tu prin de treaba?

| Devonys a răspuns (pentru zurick):

Mai toti profesorii erau de treaba in afara de cel de franceza... Dira era prietena de familie, profu de istorie, geografie si cultura civica(el le preda pe toate) era prieten foarte bun cu tata, profele de mate si romana erau foarte de treaba si restul profesorilor nu erau cine stie ce dar nu erau rai.

| Devonys a răspuns (pentru Exilee):

tongue

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Romana parca...

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Eu am luat la romana big grin

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Indulgenti si iertatori
*acelasi val de priviri urate, acompaniate de injuraturi*

| zurick explică (pentru Ashadow):

Cel mai de treaba e profu\profa de... asta vreau de la tine si sa-mi spui de ce

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Aha,pai presupun ca profa de romana e cea mai de treaba pentru ca nu mi-a trecut 6 laughing Dar nu numai din cauza asta, odata a marit o teza de la 9, 45 la 10 si in general e indulgenta.Dar profii tai?