| zurick a întrebat:

Care e cea mai mica nota pe care ai luat-o?

132 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru zurick):

De cine?

| zurick explică (pentru Ashadow):

Pai de exemplu profu de mate(suna ciudat stiu).Cu el facem tot feluri de lucruri tari aruncam cu mingi in baieti, am fost si-n excursie cu dansu (e sotul dirigintei care e profa de romana si e tanara are 30 de ani)si a fost prea tare pur si simplu faceam ce ne traznea capul.Tot el ne-a invatat cum sa copii cel mai bine la un test, bineinteles ca nu la materia sa ca atunci nu e bine, cu el vorbim deschis si ne mai spune uneori si povestioare despre pramatia de copil ce era, sa nu mai spun ca are multe bancuri in bibilica si parul lung prins in coada.

| Fridăm a răspuns (pentru zurick):

5 tongue.

| zurick explică (pentru TheKillerOfKillers):

De cine ce ca intrebarea are 61 de raspunsuri si nu stiu ce sa-ti raspund

| Lora1 a răspuns:

2 laughing

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Ce misto, profa mea de mate de batrana si reactioneaza urat si la cel mai mic pss, dar preda bine si probabil asta conteaza mai mult.

| zurick explică (pentru Lora1):

La ce?

| zurick explică (pentru Ashadow):

Da si la mine preda bine, mai ales ca eu nu invat deloc si am note bune, foarte bune

| Jakoban a răspuns:

3laughing
La romana

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru zurick):

In afara de cui i-a pus 4?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-Fizica(clasa a 7-a).

| fuzzer a răspuns (pentru Naяutσ):

Tocilaruulaughing)

| Naяutσ a răspuns (pentru fuzzer):

F*ck off! Mai bine tocilar in drum spre mare decat prost la inchisoare!

| Deyutza1039 a răspuns:

5 laughing) la istorie pe sem I rolling on the floor

| Deyutza1039 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Eeee normal ca minte! Cred ca e in clasa intai/a doua si are numai FB si zice si ea/el ca are 10 laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Un prof de treabă...adică un prof care glumește cu noi chiar și când ne predă, nu ne dă teste foarte grele și ne spune chiar cu câteva luni ce lecții să pregătim.Nu ne taxează foarte des la note(atunci a fost o întâmplare deoarece nu a învățat toată clasa)Glumim cu el la ore, la fel și el și mda...cum să zic e foarte bun prietenlaughing

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Deyutza1039):

Naruto ala chiar ca ii prost, daca te uiti sus scrie clasa a 6 a, semestrul 1.

| fuzzer a răspuns (pentru Naяutσ):

De unde ai mai luat si versurile astea, Einstein? Manele cumva?!
Esti penibil!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi am plâns toată ziua.
Şi, deci, nu am mai făcut sport.
Deci a fost mişto.

| Naяutσ a răspuns (pentru fuzzer):

Http://www.youtube.com/watch?v=ZGWcvJELOt4
Versul original : '' Mai bine repetent in drum spre mare decat premiant in inchisoare" God. you'r f*cking smart!

| Ayako a răspuns:

3...la fizica laughing

| Naяutσ a răspuns (pentru Deyutza1039):

Mda. |happy, si tu in ce clasa esti?

| Idealista a răspuns:

5 la matematica sad

| Naяutσ a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

chatterbox Aceasi parerea o am si eu despre tine, plus ca esti foarte dubios!

| MaliciousDeath a răspuns:

Pana intr-a 8-a, cea mai mica a fost 6.
De cand cu liceul, meh, 2.Mai trebuie sa iau un 1 si mi-am indeplinit scopul in viata.

| Chimie a răspuns:

3 la desen.

| ZK a răspuns:

7 frate straight face

| Noodlez a răspuns:

1 cand am desenat la ora de TIC un penis HD in photoshop si l-am postat pe proiector. Shit, daca nu era profu' de treaba ajungea si pe la director.