| xD3yUx a întrebat:

Vi s-a intamplat chesti paranormale? Daca da povestimi o intamplare. Povestea ce mai reusita ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Sincer mie nu mi s-a intamplat nimic demn de povestit(dar am avut experiente). Vreau insa sa scriu ceva din partea unei prietene.Mama ei a murit cand avea 6 ani, in spital a observat o femeie imbracata in alb, care semana cu ea si se indeparta.A urmat-o, dar cand a luat coltul disparuse. Dupa aceasta experienta a observat ca usile de la dulapul in care avusese hainele cand era in viata, se deschidea fara sa-l atinga nimeni.In speranta ca tatal ei ii va explica de ce se intampla asta, l-a intrebat, dar el nu a facut decat sa o ignore, ca mai apoi, dupa aproape 9 ani sa recunoasca ca a fost ceva iesit din comun, ca s-au intamplat si altele, dar era peste puterea lui de intelegere.Este adevarat, si totusi, atat de trist sad

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și dacă nu?

| Stitch92 a răspuns:

Da, pai seara cand ma culc inchid geamul, dimineata il gasesc pe jumatate deschis, si aud zgomote prin camera uneori.
Cred ca e Tolea cu tomberonul, l-am suparat iar, sau Elodia, habar n-am.
Dar ramaneti cu noi, ca nu stiti ce pierdeti!hee hee

| d182 a răspuns (pentru Stitch92):

I laughed way too loud at this ohmygod.

| Marrythenight a răspuns (pentru Stitch92):

rolling on the floor)))))))))))))))))))

| єχcєєℓ a răspuns:

Odată am visat că am făcut pe mine și chiar asta am făcut.Happy end.

| suităr a răspuns:

Am vazut o fantomă.Sau cred ca era fantoma.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu am încercat să fac câteva ritualuri satanice, dar cel mai straniu lucru a fost că se urcase un gândac pe oglinda de la baie iar eu am ţipat şi s-au trezit ai mei.

| Naяutσ a răspuns:

S-a lasat capacu de la toaleta singur jos.

| Neverwas a răspuns:

Cu o zi inainte de vacanta de vara, proful meu de istorie a ZAMBIT!
Asta zic si eu experienta paranormala! Si am 32 de martori care sa confirme acest eveniment inexplicabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine pu** mea crezi tu ca se apuca sa-ti scrie tie o poveste.
Nota: Fii mai mult ca sigur ca cine a facut-o a dat un search pe google si apoi a facut copy+paste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi "s-a" întâmplat chesti paranormale.

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda pai din graba se mai intampla tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... O muscă s-a uitat fix în ochii mei vreo 5 secunde.

Pot să jur că e adevărat! D:

| Bia001 a răspuns:

Pai...s-a stins tv-ul singur. gatabig grin

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Intr-o zi eram cu un prieten la o scara si discutam chestii neimportante. Intr-o pauza de vorbire, privind aproximativ spre acelasi lor, eu am vazut un caine mare, negru, care a sarit inspre mine. Din reflex m-am smuncit, in acelasi timp cu prietenul meu. Cand am clipit, cainele a disparut. Nu cred eu ca dispare asa usor un caine de talie medie(dupa cum am aproximat eu).
Imediat m-am gandit ca a fost o iluzie, dar dupa cateva secunde zice prietenul meu "ba eu incep sa innebunesc, am vedenii". Vazuse si el acelasi caine.
Mentionez ca discutia dinainte nu era despre caini, sau ceva de genul, ca sa pot spune ca m-a infuentat.
N-am de ce sa inventez. Daca as inventa, ar iesi o poveste mai captivanta!

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Am vazut o tanti urata in monitorul calculatorului (era inchis, am vazut-o cand ma uitam la el si se reflectau toate obiectele), ea statea cocotata ca o gaina pe perete. Scary end (cel putin pentru mine).

| Anisia170 a răspuns:

M am dus la magazin si nu mai erau vafe ciocolata
P.s puteai scrie intrbarea la timp liber ca aici toti fac misto.

| Ingerulrebei a răspuns:

Amice iti dau un sfat. Nu se pune aici intrebarea asta astea de genu se pun la Timp liber sau la Adolescenti. Baffta si nu mai pune intrebari de-astea aici ca aici totul e o gluma (uneori nu dar doar cand vorbim de utilizatori) inca odata nu se posteaza aici intrebari de genu se posteaza la Adoloescenti sau la Timp liber.

| d182 a răspuns:

Intr-o zi am deschis frigiderul si nu mai era mancare.