| anonim_4396 a întrebat:

i s-a intamplat cuiva chesti paranormale, sau ciudate? Mie da, dar voua? Sunt chiar curioasa...

Răspuns Câştigător
| theLITTLEsunShine a răspuns:

Normal! Si inca multe! Odata, stateam in pat ma relaxam, Apoi cineva a inceput sa traga patura de pe mine, am tras-o inapoi si s-a rupt, am fugit sa le spun parintilor ce mi s-a intamplat si cand m-am intors patura era aranjata pe pat. Intr-o alta zi, stateam in pat dupe ce am venit de la o prietena si am auzit niste pasi care vin spre camera mea, apoi a batut de 3 ori la usa, am crezut ca sunt parinti sau sora si am intrebat ce doreste. nu a raspuns nimeni. a mai batut o data. Am zis sa intre. usa s-a deschis singura. apoi o umbra tot trecea pragul usi. Pana cand s-a departat. Apoi cand am avut caine, dintr-o data a avut o boala cu inima si rinichii. apoi a murit. Intr-o alta zi cand faceam dus simteam ca cineva ma priveste insistent. Am iesit din dus. si can ma imbracam o voce de barbat a spui "E timpul sa pleci de aici pentru totdeauna!". Ne-am mutat. M-i s-au mai intamplat muuuulte. daca vrei sa luam legatura atunci iata IDul meu : georgianabusuioc@yahoo.com.Daca poti, mi-ar placea sa luam legatura!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! mi-a aparut o fantoma intr-o poza, naspa rausad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal.intr-o seara eram in drum cu prietenii si m-am dus in casa sa beau apa si am vazut o umbra si s-a deschis usa de la casa si am fugit mancand pamantul, azi s-a deschis si s-a o data s-a deschis inchis usa de la bucatarie si nu era nimeni, o data s-a deschis usa de pe hol si de la intrare si nu era curent de loc