| yonutz13snp a întrebat:

Am nevoie de nise informati despre Hong Kong, mai mult curiozitati si locuri de vizitat.As mai vrea sa stiu ceva despre cel mai mare port,din cate stiu se afla in Hong Kong!
Va rog sa ma ajutati, vot si funda big grin

Răspuns Câştigător
| CristineCriss a răspuns:

Wow pai ai de zis destule variante,dar eu ador Disneylandul Hong Kong,Victoria Peak, Man Na temple sau poti spune despre religia lor sau împrejurările cu peisajele minunate, actorii/vedete de acolo, premii Nobel luate de chinezi, mâncarea lor uimitoare..si nu cel din urma zidul chinezesc.idk sper ca ti-am dat idei..succes✋

| yonutz13snp explică (pentru CristineCriss):

Multumesc foarte mult! Cel mai bun raspuns, chiar daca este singurul stiu ca nu o sa fie altul mai bun laughing)

5 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Vrei sa vizitezi Hong Kong'ul?

| yonutz13snp explică (pentru Robi1444):

Nu,am un proiect la scoala, pe internet am gasit multe informatii despre hong Kong, dar nici una interesanta, nu vreau sa fac un proiect cu date, vreau sa fie interesant.

| Robi1444 a răspuns (pentru yonutz13snp):

Pacat. big grin chiar ar fi fain o excursie in China big grin

| yonutz13snp explică:

laughing))