| DeeGirl a întrebat:

Bunahappy Am si eu o intrebare, dar nu vreau raspunsuri de genul"du-te si vezi-ti de treaba " Aud cat mai multa lume spunand pur si simpu eu am plecat in America. Imi puteti spune cum. Cei care stiu?
Multumesc frumoshappy

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici care sunt conditiile de emigrare in SUA:
http://www.wtusa.ro/......in_america
Succes!

| Gabitzooo a răspuns:

Ca sa pleci in america trebuie sa ai viza pe pasaport - e greu de obtinut viza (in bucurestitreb sa te duci) si la ei nu merge asa cu mita ca? kk viza e ca o stampila care trebuie sa tio puna pe pasaport doar cu aprobarea america(pentru a nu merge orice golan pe-a acolo)

| DeeGirl explică:

Multumesc frumoshappy

| Diana_7194 a răspuns:

Prostu-i prostrost si prost ramane nu e greu na...fiecare cum poate...si apropo de viza e farte usor de obtinut:*

| DeeGirl explică:

Cum ar fi? Diana
Nu pentru travel pentru mutat de tot