| tuscany166 a întrebat:

Buna! Suntem 5 persoane care vrem sa mergem la mare in Romania, dar una dintre noi nu ne poate da un raspuns clar decat abia pe 23, iar noi planuim sa plecam pe 27. Noi avem un buget mai mic si atunci am risca daca luam o camera de 3 si una de 2, iar acea persoana nu mai vine. Ne gandeam sa luam doua camere de 2 si daca vine acea persoana, sa stea 3 intr-una. Credeti ca e vreo problema? Noi ar trebui sa platim camera, nu persoanele din ce stiu.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 90% din unitatile de cazare trebuie sa platesti pe persoana...