| KingMojo a întrebat:

Buna!
Vreau sa calatoresc la Budapesta saptamana viitoare si as dori niste sfaturi in legatura cu parcarile. Unde este cel mai ok sa parchez?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In parcarile amenajate pentru asta. Logic.
Ai grija ca acolo Politia isi cam face datoria daca nu parchezi legal.

| Violleta2022 a răspuns:

Parcheaza numai in parcarile platite, ca sa nu risti sa ti-o ridice de pe strada cei de la consiliul local, fiindca sunt rasisti si nu suporta romanii, si cum vad masini cu numere de Romania, le ridica imediat.

| Standt a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt rasisti, zici? Eu zic ca-si fac datoria. Si bine fac!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Standt):

Da, sunt rasisti, am avut probleme in trecut cu ei, sute de dosare ale romanilor, neprocesate si aruncate intr-o camara, pana s-a facut sesizarea la ambasada si s-a investigat, asa a iesit la iveala cat sunt romanii de urati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In parcările subterane. Eu mult mai ușor cu plata.

| Sophieka a răspuns:

Prin zonele unde mergi, pe spatiile destinate parcarilor.

| Design2021 a răspuns:

Eu am fost cu masina, dar am avut si cazare, si m-am asigurat ca am si parcare la hotelul respectiv.

Sa nu am stress cu masina pe acolo, am fost o data si cu trenul, a fost super ok, de asemenea este si flixbus la pret super ok.

Din cate stiu in zona centrala in wekend parcarile sunt free.

Răspuns utilizator avertizat