| autodidact a întrebat:

Bună ziua, Dacă un voucher de vacanță expiră la 26 aprilie 2023, el mai poate fi utilizat cu o zi înainte, pentru noaptea de cazare 25-26 aprilie?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Plătește AZI in avans (sau măcar o parte din ei) și rămâi cu banii cheltuiți - adică nu-i pierzi

| autodidact explică (pentru sierra1):

Salut, Care ar fi modalitatea de a achita cu voucherele de vacanță în avans?

| sierra1 a răspuns (pentru autodidact):

îi spui agenției intenția ta

| dullcat a răspuns:

Da,mai poate fi folosit inclusiv in data de 26.

| sofisis a răspuns:

Da. Plata trebuie sa fie facuta inainte de data expirarii

| autodidact explică (pentru sofisis):

Asta însemnând chiar în ziua cazării: 25 aprilie, a doua zi, 26 aprilie, voucherul expirând!?

| sofisis a răspuns (pentru autodidact):

Da. De pe 26 nu se mai pot folosi