| Anonzzxx a întrebat:

știți cumva cum pot ajunge din Bucuresti in Valenii de munte, as prefera autobuz, de unde îl iau cât durează, cât costa, dacă nu se poate cu trenul am nevoie de același informații, as prefera sa nu schimb trenul in Ploiești as vrea o cursa direct dacă exista, mulțumesc mult

3 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Sincer tu crezi ca suntem birou de informatii? Hai sa fim seriosi.
Poti intra pe net si sa vezi ce si cum.

| KanameKuran a răspuns:

Intra pe google maps, introdu adresa unde vrei sa mergi, apasa "directions", introdu adresa de la care vrei sa pleci si iti va crea o ruta ca si un GPS. Poti selecta cu ce vrei sa mergi pana la destinatie (pe jos, masina, bicicleta, transport in comun[arata ca un autobus], tren[arata ca un tren] sau avion).
Daca alegi transportul in comun sau trenul, iti va scrie exact ce trebuie sa iei, la ce ora si cat va dura.

| Deserth a răspuns:

Exista cursa directa. Vorbeste cu un taximetrist si negociaza pretul, ai si comfort