| SalvatoreLeon a întrebat:

Care ati mers cu cortu la munte? as vrea sa ma duc undeva unde sa fim singuri sa nu prea fie lume Ce pericole se pot intampla si in ce zona e mai sigur?

4 răspunsuri:
| SalvatoreLeon explică:

Locurile neamenajate sunt ilegale? asa am auzit as vrea undeva unde sa fie un cort la distanta mare sa fim mai singuri Si as vrea ceva sigur sa nu vina ursi si alte animale

| MariaIoana14 a răspuns:

Am mers. un loc frumos e la gura humorului dar e cunoscut locul.dar toti isi vad de treaba lor.

| SalvatoreLeon explică (pentru MariaIoana14):

E loc amenajat? locuri neamenajate sti cumva? e legal? nu neaparat dar vreau undeva unde sa fie foarte putina lume un cort la ceva distanta daca stii thinking

| MariaIoana14 a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Sunt si locuri special amenajate dar sin neamenajate