| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa zona de munte din Romania?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred sa existe o zona care sa NU fie frumoasa cand e vorba de munte.Tot lantul carpatic are ceva unic, ceva deosebit.Cand iti ei rusacul in spate si cutreirii muntii gasesti la orice pas zone de frumusete rara.Si orice iubitor al muntelui o poate spune.Ca persoana nascuta si crescuta la munte, nu as muntele pe mare.Si bineinteles recomand zona mea:D
http://www.familytravel.ro/ckfinder/userfiles/images/Tara_Dornelor.jpg

7 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

M-ții Făgăraș! happy

| Pinocchio a răspuns:

Zona "Muntele lui Venus".

| C0nstantin a răspuns:

Fagaras, Retezat, Padis

| ellaells a răspuns:

Brasovul happy

| PurceluAtomic a răspuns:

Muntii Rodnei

| HoneyCocaineee a răspuns:

Azuga B|