| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă merg cu trenul ai în bagaj am o cutie de circoblitz?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind ilegal sa ai asa ceva in posesie, poti fi arestat imediat si faci puscarie, pe langa dosar penal cu care te alegi instantaneu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă avem norocul și ești prins oleacă de dosar penal.

| ReddY25 a răspuns:

Lasă prostiile dacă ții la tine

| Alecsandru322 a răspuns:

Ce este circoblitz?

| Dragobeta a răspuns (pentru Alecsandru322):

Petarde. Am cautat si eu pe net.

| MrGeo1975 a răspuns:

Vei face cunoștință cu băieții cu grade pe umeri și mașina cu girofar albastru cu sirena. Este ilegal sa transporți tu așa ceva în tren. Daca se aprinde sau se detonata fără sa ști? Te-ai gândit? Pușcărie!