| ValentinBugeac a întrebat:

Deci...trebuie sa merg in Spania! Unde sa stau? La vila vu TV in spaniola sau la bloc unde am laptop, parc, TV in romana si prieteni su sunt mai aproape de mare? Deci va rooog frumos ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| sMoKeandrei a răspuns:

La bloc deoarece ai m ai mule cinditii

| sMoKeandrei a răspuns:

La bloc deoarece ai m ai mule conditii

| tasmania a răspuns:

Inteleg ca e vorba de o vacanta. Pentru cateva zile, alege varianta cu blocul - ai tot ce-ti trebuie acolo din ceea ce spui. Are si vila avantajele ei, dar pe termen scurt nu iti este de folos. Succes si distractie placuta!

| SellyStefy00 a răspuns:

La Bran e destul de fain [ adica am fost de 2 ori dar anul asta au fost inchise multe camere. Spre deosebire de PELES tariful este mai ieftim ca este 25 de lei parca pentru adulti si 15 lei pentru copii, iar la Peles este 70 de lei pentru adulti si 17, 5 lei pentru elevi si studenti ] dar daca este un cadou pe care il doresti alege cadoulbig grin

:* / Funda?