| allebozy a întrebat:

Heey..deci urmeaza sa ma duc in praga saptamana viitoare in praga si o sa fim cazati pe langa invalidovna (sper ca am scris corect); stiti careva ceva localuri si puburi ca lumea pe acolo? daca da scrieti va rog si in general ce fel de muzica este si alte detalii, mersi happy

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Localuri si pub-uri? hm, mi se pare o risipa sa-ti pierzi timpul prin localuri, cand vizitezi o capitala straina... cu siguranta o sa gasesti alte lucruri minunate de vazut acolo, muzica poti asculta si acasa! parerea mea...

| allebozy explică (pentru Kaℓi):

Din nou, ca si mai sus, este o excursie organizata, oricum dupa ce ajungem seara la hotel, cam toate obiectivele sunt inchise straight face

| Kaℓi a răspuns (pentru allebozy):

Am inteles happy nu aparuse reply-ul tau cand am scris...
Cred ca o sa va descurcati la fata locului, eventual va pot face sugestii cei de la hotel. Distractie placuta! si sa faci multe fotografii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as putea recomnda ceva galerii de arta si monumente istorice. Dar daca nu te intereseaza...

| allebozy explică (pentru anonim_4396):

Ii o excursie organizata, avem ce vizita happy