| SuperGirl122222222222 a întrebat:

daca vreau sa ma cazez la hotel cu cineva, si nu am 18 ani, pot? mentionez ca nici persoana cealalta nu are 18 ani. deci, aman doua suntem minore, ce trebuie sa fac? banuiesc ca o sa ne ceara buletinul la aman 2.cine imi zice si mie, dau funda!

Răspuns Câştigător
| irocku a răspuns:

Depinde de hotel daca vor sa isi faca vanzarea nu cred ca le va pasa dar daca este un hotel foarte mare sau cunorsut s-ar putea sa nu va lase

| SuperGirl122222222222 explică (pentru irocku):

Da.pai vrea sa vina o prietena buna la mine,si sa ne cazam la hotel,dar cred ca mai bine as merge la o pensiune, acolo nu cred ca zice nimic, de varsta.nu?

| mgtow a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Hai mai omule stiu ca vrei sa faci si tu sex, nu cred ca te lasa daca esti minor dar te poti informa.

7 răspunsuri:
| MetalLover a răspuns:

Cred ca iti ptrebuie neaparat buletin sau sa fii insotit de cineva care are mai mult de 18 ani.

| SuperGirl122222222222 explică (pentru MetalLover):

O sa sun la hotel.sa ma interesez, daca nu, o sa ma duc la pensiune!

| MetalLover a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Oriunde te cazezi iti trebuie neaparat buletin (asta stiu sigur).

| ursnadrei a răspuns:

Va cere buletinul
dar ca sa nu fie complicatii su
nati la hotel

| florentinaaa a răspuns:

Maica-ta stie?