| FloareaLotusuluiAlb a întrebat:

salut am o intrebare maine merg la therme cu prietenele mele adica ammai fost de zeci de mii de ori la therme dar acum merg cu prieteni si niciodata nu am mai fost cu prieteni decat cu familia si cand mergeam cu familia imi faceau ei bagajee ca eram mai mica dar acum am crescut si ma duc fara ei si ce trebuie sa imi iau va rog raspundeti repede ca din seara asta trebuie sa imi fac bagajele dau funda promtwinking

8 răspunsuri:
| Farcas_Paul_1990 a răspuns:

Esti o copila. de 7 ani care vrea sa para # si esti analfabeta

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru Farcas_Paul_1990):

Nu am 7 ani mai adauga un 1 in fata lui 7 si o sa afli varsta mea si pe deasupra toata lumea mai greseste si pe deasupra mi-e nu imi merge tastatura bine mai ales la tasta g

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru Farcas_Paul_1990):

Si scuze ca scriu asa dar nu imi merge tastatura bine mai ales tasta g

| suntserios a răspuns (pentru FloareaLotusuluiAlb):

Adica ai 17 ani si ai nevoie de cineva care sa iti spuna cum sa iti iei chilotii sa te duci la piscina?
serios?

| Farcas_Paul_1990 a răspuns (pentru suntserios):

Cam asa "_)))laughing vreau FUNDA!

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru suntserios):

Stiu de asta dar puteai spune ceva pozitic sad

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru FloareaLotusuluiAlb):

Pardon pozitiv

| suntserios a răspuns (pentru FloareaLotusuluiAlb):

Ura... la 17 ani ma duc in fundul gol la piscina... better?