| anonim_4396 a întrebat:

Cand infloreste laleaua pestrita la Valenii de Mures? Si cum se poate ajunge acolo? Adica care e cea mai apropiata gara/statie de autobuz? Ca ce vad pe net, ma descurajeaza. Poate stie cineva exact.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Sigur: stai in casa si cel mai sigur traseu: CAUTI PE NET IMAGINI

nu stiu daca ai auzit, dar e carantia, nu ai auzit, DESCHIDE TEMBELIZORUL FFS!

| johnnny123 a răspuns:

Dar stii ca ne aflam in stare de urgenta sitoate calatoriile ne-esentiale sunt interzise, nu?

Ce vei spune politiei cand te va opri? Ca a inflorit laleaua pestrita?