| Kornuletz540 a întrebat:

Salut. Care ar fi cele mai bune (adică cu cele mai decente condiții, eventual și balcoane cu vedere la plajă) hoteluri/moteluri/hostele de 2 sau 3 stele din Vama Veche, Costinești, Mangalia, 2 Mai și Mamaia?

Răspuns Câştigător
| newaccountbye a răspuns:

Câteva dintre apartamentele de acolo :

Primul e cel mai ieftin, am fost aici mai demult si mi-a plăcut maxim!

https://www.booking.com/Share-aKcYyr

https://www.booking.com/Share-HY4I0o

https://www.booking.com/Share-kZMmZ4

https://travelminit.ro/......t-navodari

https://www.booking.com/Share-auzKfSg

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu sunt de parere ca mai bine iei ceva mai ieftin, nu neaparat cu vedere la mare.Totusi, marea o vezi toata ziua oricum(sau ma rog, dimineata si seara cand e recomandat sa mergi la plaja).

Si ai grija ca se construieste in prostie pe litoral fara nicio logica urbanistica, banul primeaza, asa ca sunt foarte mari sanse in anunt sa scrie cu balcon si vedere la mare, dar de fapt sa vezi apartamentul alaturat si ce fac aia prin sufragerie etc.

| blackann a răspuns:

Search pe Booking si Airbnb

| newaccountbye a răspuns:

Cunosc doar pentru Mamaia un complex cu apartamente numit Alezzi Beach Resort, ai piscine exterioare, una interioară, jacuzzi, sala de Fitness, tot felul de restaurante jos, farmacie, gelaterie etc și in împrejurimi ai un parc de distracții, multe alte "street food uri" (te asigur ca nu au mâncare proasta și nu gatesc in condiții nefavorabile cum mai arată pe la tv din alte statiuni). E foarte curat in apartamente si la baie, Bucătărie ai totul asigurat (frigider, unele au mașina de spălat, feon, săpunuri, espressor cafea, toaster, fierbător, aspirator, lenjerie, prosoape etc etc, chiar și produse alimentare au unele). Sa știi ca prețurile sunt pe măsura, dar îți pot recomanda eu unul la un preț foarte Ok, însă nu exista parcare privată la acesta. Adică lângă complex este o "parcare mare", așa o numesc ei, unde poate parca toată lumea și nu se întâmpla nimic cu mașina. Îți garantez ca zona Alezzi este cea mai frumoasa și modernă din tot litoralul. Mai ales acolo pe plaja găsești cel mai fin nisip și e foarte curat acolo! Eu recomand din suflet acest complex!

| Kornuletz540 explică (pentru newaccountbye):

Mersi mult și aș vrea să știu și cealaltă recomandare la preț okay. Menționez că nu am permis, deci lipsa parcării nu e o problemă.

| newaccountbye a răspuns (pentru Kornuletz540):

Prima data va adresez o întrebare. Cate persoane veți fi?

| Kornuletz540 explică (pentru newaccountbye):

Două persoane, eu și prietena mea.