| skr1ptu a întrebat:

Vreau sa plec in Anglia la lucru pe data de 27. Am facut programare ieri pe Vola, am primit mesajul de confirmare pe mail si azi am primit mesaj cum ca nu e achitat. Intr-adevar, soldul meu era neatins. Am intrebat, mi s-a raspuns doar ca nu e achitat, am facut alta azi(am prins-o mai ieftina)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa fie un numar de telefon, suni si intrebi ce se intampla

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bravo. Si?

| skr1ptu explică (pentru suntserios):

Am scris de 2 ori mai mult dar cred ca am sters jumatate cumva

| mihai69 a răspuns:

Vola e un s@it de tot rahatul, mai au și taxe enorme și nejustificate peste prețul real al biletului. Mergi și fă rezervare direct pe pagina companiei aeriene cu care vrei să zbori! O să ieși ȘI mai ieftin.

| skr1ptu explică:

Imi lipseste ceva? Explicati-mi cum merge

| skr1ptu explică:

Continuarea- (), le-am dat codul de rezervare si mi s-a spus ca e doar o cerere de rezervare si m-au intrebat daca vreau s-o achit. E vreun lucru care m-ar opri? Dc nu se achita imediat cum o faci pe site? Cum merge?