| RoByxDD a întrebat:

Vreau sa stiu o mica chestie. In vara asta o sa plec cu tata in vacanta, nu conteaza asta. Vreau sa stiu de ce am nevoie pentru a imi face pasaportul. Adica, il am, doar ca este expirat. Parintii sunt divortati si nu stiu de ce acte este nevoie. Daca mi-ati putea spune ar fi perfect. + ca nu stiu daca am nevoie de programare, sau daca se poate face direct acolo.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca este o mica problema cu pasaporatele... dureaza cateva luni. Nici nu cred ca se mai fac programari in perioada asta, doar daca te duci si stai la niste cozi infernale.

o simpla cautare pe google o sa iti dea informatiile de care ai nevoie in zona in care ai nevoie