| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare merg in excursie la Sibiu,Brasov si imprejurimi.
Ce sa iau in bagaj? Ce haine,mancare,accesorii, etc.
Cati bani sa-mi iau? Stau 3 zile :3.
E frumoasa zona?

Răspuns Câştigător
| Byucc a răspuns:

1. Haine:
Pijamale, Schimburi.
Mancare: Sendvisuri, Ciocolata, Dropsuri sa imparti cu colegii de camera
Accesorii: Nu ai nevoie happy
2.Bani: Atat cat iti dau parintii tai. Depinde si ce vizitezi. Daca mergeti la mall iti trebuie mai multi
3. Da, zona este foarte frumoasa happy
Have Fun!

2 răspunsuri:
| Andra1432 a răspuns (pentru Byucc):

Multumesc pentru raspuns :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei haine groase, prosop, pijama dina stea uzuale, nu e nevoie sa cari toata casa pentr 3 zile.

bani, depinde ce vrei sa faci, daca ai masa asigurata sau nu

da e o zona foarte frumoasa cu multe obiective